Čím žijeme.

Pro přežití businessu jsou inovace zásadní. Tohle dnes platí víc než kdykoli předtím. Rozhodli jsme se spojit naši budoucnost s pomáháním ostatním dosáhnout velkých vizí.

Nemůžeme dělat všechno sami, ale můžeme komukoliv pomoci s čímkoliv.

Poznejte naše DNA.

A myslíme to vážně. Každé slovo.

1

Pokud to nedává smysl lidem, nedává to smysl vůbec

Pro nás vše začíná u lidí. Nejvíc nám záleží na nich, nikoliv na technologiích. Produkty totiž používají lidé. A jiní je navrhují. A klienti? I to jsou lidé!

Lidé jsou jednoduše základ každého úspěchu. Může to znít obyčejně, ale málo která firma podle toho jedná.

Proto tolik používáme empatii, intuici a osobní přístup. Chceme totiž vždy vytvořit něco, na čem lidem skutečně záleží.

2

Kdo netvoří, boří

Žijeme v době s největšími možnostmi měnit věci k lepšímu. Aby to ale opravdu dávalo smysl, je nezbytné nejdřív pochopit problém, který lidi tíží, i jeho příčiny. Kdo chce tvořit, musí se nechat pohltit.

Jako designéři věříme, že zajeté koleje a bariéry jsou pouze v našich hlavách. Představivost spolu s odvahou jsou cesty, jak se z kolejí vymanit a dostat se dál.

3

Ať to má koule!

Cíl je zásadní. Hodnota je ale ještě důležitější!

Vždy se najde spousta dobrých nápadů. Chce to ale mít odvahu jít jen za těmi sakra dobrými! A když nemáte pocit, "Tohle má koule, to chci! ", zapomeňte na to.

Je hodně způsobů, jak dojít do cíle. Ten nejúčinnější se ale může objevit až během cesty. Proto je nezbytné promýšlet každý krok a vždy zvážit, jestli je to ten nejlepší. Jestli nakonec není nějaký jiný, lepší.

4

Jsme direct - na komoru

Přemýšlíme přímo a transparentně. A i když ctíme empatii & intuici, kritické myšlení bez předsudků je pro nás klíč k úspěchu. Nikdy nezapomínáme rozlišovat mezi tím, čemu věříme a co jsou prokázaná fakta.

Také při komunikaci jsme otevření a přímí. Přestože to někdy může znamenat, že klientovi řekneme, že jeho řešení je špatné.

Díky přímočarosti a transparentnosti budujeme trvalé vztahy a posilujeme práci v týmu.

5

Nekecáme a makáme

Inovace jsou řemeslo. Tvrdá práce, která má svá pravidla, procesy a nástroje. A kumšt je umět vybrat ty, které nás dovedou nejdál.

Proto při navrhování nových produktů a služeb vytváříme rychlé prototypy a co nejdříve získáváme zpětnou vazbu od uživatelů. Jestli se má někde ukázat chyba, ať se ukáže co nejdřív!

6

S odvahou vykročit do neznáma

Abychom mohli navrhnout něco nového, musíme opustit svoji komfortní zónu. Na to, přistoupit k cizím lidem a ptát se jich na jejich zvyky, je třeba mít odvahu. Stejně jako na to, nechávat je posuzovat nápady, když ještě nejsou úplně hotové. A když nápady v testování neobstojí, je potřeba je umět zabít bez ohledu na to, jak moc nám přirostly k srdci.

V srdci jsme lvi a s klidem se postavíme do čela.

Přidejte se!

Máte otevřenou mysl? Chcete se učit? Záleží vám na tom, co děláte? Podívejte se na naše volná místa ;)