14. - 20. 5. 2018

Týden inovací již potřetí. Jak jinak než inovativně, jak jinak než s námi. Od 14. do 20. května po celé České republice

Letošní Týden inovací, který je již každoročně celorepublikovou událostí k danému tématu, vypukne tzv. Hlavní událostí 14. května v pražském Foru Karlín. Co vás čeká? Po celý den poběží mezinárodní konference s hvězdným obsazením, v rámci veletrhu se vám představí špičkové zahraniční i české inovativní firmy, na seminářích pak budete moci jít více do detailů a některé věci si sami vyzkoušet. A my budeme při tom, těšte se!

Náš technologický skaut Jiří Navrátil byl pozván jako řečník na hlavní událost Hlavní události ;) – na mezinárodní konferenci. V bloku od 13.30 do 14.30 bude mluvit o možnostech spolupráce vědeckých pracovišť a firem, ale také o tom, jak je důležité mít cíl a správné náboje. Protože ten, kdo dnes neumí získávat a správně využívat moderní technologie, nejspíš do budoucna v lítém boji s konkurencí nepřežije.

Na jeho přednášku naváže odpoledne (od 15.30 do 16.15) Tomáš Bartl, který se podívá na to, co výběru správné technologie předchází, resp. mělo by předcházet, aby využití technologií firmami bylo efektivní a vedlo ke kýženým cílům; Naučí vás totiž, jak odhalit potřeby vašich zákazníků a najít technologie, které budou dávat smysl. Na seminář je třeba se registrovat, tak neváhejte, protože kapacita je omezena.

Stavte se u nás na kafe!

Během dne se samozřejmě můžete stavit u nás na stánku, kde se o vás rádi postaráme. Občerstvíte se, pohovíte si, a můžeme probrat, co je nového, zajímavého či užitečného.

7 dní = 100 doprovodných událostí po celé ČR

Rozhodně je dobré vědět, že během celého týdne, tedy až do 20. května, nabídne Týden inovací návštěvníkům více než 100 doprovodných událostí po celé České republice. Jednou z nich je 17. května i akce Czechinvestu nazvaná Kulatý stůl: Česko-chilská technologická spolupráce – oborové příležitosti definované programem EUREKA, kde budou prezentovány i poznatky Jiřího Navrátila z březnové návštěvy konference v Chile.

Těšíme se na viděnou s vámi.

Týden inovací - Jiří n