23. – 25. 5. 2017

TÝDEN INOVACÍ: Workshopy, které by neměly uniknout nikomu, kdo to myslí s inovacemi vážně

V rámci Týdne inovací pořádáme u nás v Direct People dva workshopy. Každý workshop je na jiné téma, ale jejich společným jmenovatelem jsou inovace a jak v nich uspět. Pokud váháte, tak neváhejte moc dlouho. Kapacita workshopů je omezena. Těšíme se na vás!

Profinaut: od myšlenky k MVP za 8 týdnů aneb praktický návod, jak rychle postavit inovaci, která funguje

Kdy: 23. 5. 2017, 9–12 hodin
Kde: Jankovcova 1603/47a, Praha 7, kanceláře společnosti Direct People
Vede: Michal Kalousek (Direct People) a Adam Hazdra (LMC)
Cena za workshop včetně občerstvení: 500 Kč

O workshopu:

Plánujete založit své podnikání na bázi platformy? Nebo se chcete dozvědět, jak se staví byznys dle metodik lean canvas a human centered design?

Tak či tak určitě oceníte workshop Michala Kalouska, který vám na projektu Profinaut krok za krokem ukáže, jak během několika týdnů rozjet byznys. Dozvíte se, jak otestovat své nápady, dělat rozhovory, prototypovat, testovat a mnoho dalšího… Podělí se s vámi o to, co se povedlo a co funguje, ale i o to, co se opravdu nepovedlo a čemu se raději vyhnout.

O řečnících:

Michal Kalousek (36) – Tvoření a rozjíždění nových produktů a služeb považuje za své poslání. Je spoluzakladatelem firmy Direct People, která pomáhá společnostem, jako jsou 3M, LMC, Airbank, Česká spořitelna a mnoha dalším přinášet nové produkty a služby na trh. Hlavní náplní jeho práce je vedení inovačních týmů, která mají za úkol přinášet zákazníkům pozitivní změny.

Adam Hazdra (32) – Inovacím se věnuje v podstatě celý svůj profesní život. Studoval Innovation Management na Manchester Business School v Anglii. V IDC rozjížděl tři mezinárodní produkty v týmu, který byl částečně v Praze, USA a Asii. Více než dva roky působil v Jihomoravském inovačním centru jako konzultant a krátce pobyl i v Direct People. Poslední čtyři roky pracuje pro LMC: staral se o re-design a rozvoj portálu Jobs.cz a od konce roku 2015 hledá pro LMC nové příležitosti a inovace. S partou inovátorů vydal knihu o designu služeb v ČR nazvanou Skvělé služby. Každý rok aktualizuje souhrn všeho podstatného o inovacích v publikaci Řízení inovací, která je zdarma dostupná na adamhazdra.cz

 

Tam chci být

Inovační leadership pro členy představenstva a majitele firem

Kdy: 24. 5. 2017, 16–19 h
Kde: Jankovcova 1603/47a, Praha 7, kanceláře společnosti Direct People
Vede: Petr Šídlo (Direct People)
Cena za workshop včetně občerstvení: 1 500 Kč
Maximální počet účastníků: 10

O workshopu:

Každá firma ví, že musí inovovat. A většina také ví, že bez správného lídra to nepůjde. Ale stát se tím pravým lídrem není snadné. Navíc principy a návyky z vedení standardního byznysu v oblasti inovací často selhávají…

Pokud toto téma také řešíte, přijďte na workshop.

Dozvíte se mimo jiné, jak začít s inovacemi, jak připravit sami sebe, abyste se stali opravdovým lídrem, jak vybírat a organizovat tým, jak vést inovační iniciativy, stanovovat vize a cíle, když ještě nevíte, co vymyslíte apod. Ukážeme vám i nefunkční vzorce a postupy při vedení inovací. Pomůžeme vám pochopit bariéry, které mohou bránit inovacím. A dostanete pořádnou dávku inspirace a zkušeností, ale i fail stories…

O řečníkovi:

Petr Šídlo (41 let) věří, že inovace nejsou o kouzlech a náhodě, ale o způsobu myšlení a zvládnutém řemeslu. Po letech, kdy si vyzkoušel práci konzultanta, ředitele divize firmy a pak i atmosféru start-upů a inkubátorů, založil v roce 2010 firmu Direct People, jíž je spolumajitelem. Podniká prostě v tom, co ho baví a v čem je dobrý, to znamená rozjezdy a inovace produktů a služeb.

To chci zažít