15. 11. 2017

Týden podnikání je opět tu. Nepodnikneme něco společně?

Světový Global Entrepreneurship Week vyvrcholí v České republice 15. listopadu 2017 hlavní událostí Týdne podnikání v pražském Slovanském domě. A my tam pochopitelně nebudeme chybět.

Po celý den (od 10 do 17 hodin) nás najdete na našem stánku na veletrhu. Tak neváhejte a přijďte se s námi seznámit, na cokoliv se zeptat nebo nám naopak říct, co si myslíte o inovacích nebo naší práci. Třeba společně přijdeme na problém, který vyřeší jedině dobře mířená inovace!

Pro ty, kdo se u nás zastaví na kus řeči, jsme si navíc připravili soutěž o workshop s našimi innovation designery, který vítězi doslova ušijeme na míru! Stačí u nás nechat vizitku, kterou zařadíme do slosování.

Pro zástupce velkých firem, které chtějí inovovat a úspěšně přivádět na trh nové produkty a služby, jsme připravili praktický workshop „Od nápadu k fungující inovaci aneb jak za rok a půl nabrat půl milionu uživatelů“. Na příkladu naší spolupráce s LMC si ukážeme, jak postupovat od identifikace problému přes nápady a jejich otestování až k tomu, jak jsme dosáhli čelní pozice na trhu jobportálů a měli několik týdnů nejstahovanější aplikaci v českém AppStoru.

Začínáme ve 14 hodin a abychom mohli zachovat interaktivitu, je kapacita workshopu omezena na 20 míst. Proto se prosím registrujte. Těšíme se na vás!

Registrovat se můžete tady