Zažijte s námi workshop světového formátu a připravte se na (blízkou) budoucnost!

Nadšenec do technologií, investor, uznávaný spisovatel, futurista a úžasný řečník Ramez Naam míří do Prahy na SingularityU Czech Summit. A den poté, 7. března, povede v angličtině workshop pro top leadry České republiky. Přidejte se i vy a připravte se s Ramezem na budoucnost!

Ramez Naam: How to Survive and Thrive in the Age of Disruption

Díky Ramezovu workshopu How to Survive and Thrive in the Age of Disruption se naučíte, jak zavést principy exponenciální organizace do své firmy, jak odvrátit hrozby související nejen s technologiemi, jak inovovat rychleji a efektivněji a jak identifikovat příležitosti a náležitě jich využít.

A díky zvolenému formátu si každý odnese řešení pro svou firmu: po intenzivním úvodu bude s vámi Ramez pracovat v malých skupinkách, kde budete řešit konkrétní problémy a vymýšlet strategie. Prostor bude i pro vaše otázky, a to jak v průběhu workshopu, tak i po jeho skončení během neformálního oběda s Ramezem.

Garantujeme vám, že po tomto workshop už nikdy nebude vidět svou firmu stejně. Získáte spoustu nápadů a strategií, jak uřídit inovační vlnu, která se žene světem, a jak posunout svou firmu na docela jinou úroveň.

Takže pokud cítíte, že možná nejste na budoucnost úplně připraveni a chcete to změnit, nenechte si ujít unikátní tříhodinový workshop s Ramezem Naamem.

 A pozor kapacita je samozřejmě omezena. Proto si své místo v budoucnosti zajistěte, dokud ještě jsou.

 

Více informací o akci

Kdo je Ramez Naam v kostce

  • Předseda programu Energetika a životní prostředí na Singularity University
  • Vědec, futurista, oceňovaný autor  
  • Držitel 19 patentů souvisejících s webovým vyhledáváním, umělou inteligencí a strojovým učením
  • Zakladatel společnosti Apex NanoTechnologies, která se zabývá vývojem softwarových nástrojů pro rozvoj molekulárního designu
  • A šéf týmu, který v Microsoftu vyvíjel první verze Microsoft Outlook, Internet Explorer a Bing