Direct People - Anton Titov Direct People - Anton Titov

Anton Titov Senior Innovation & Digital Designer

Jsem kouzelník, který z mála udělá hodně. A klidně sám a rychle. V Direct People jsem už dva roky a za tu dobu jsem si vyzkoušel, že jsem schopen vymyslet, otestovat a následně vytvořit funkční prototyp business řešení v podstatě na koleni :-) Baví mě moderní technologie, jsem kreativní a k tomu mám bohaté zkušenosti s online testováním, s kvalitativními i kvantitativními analýzami konceptů, marketingem a projekty zaměřenými na zákaznickou zkušenost.

Moje cesta do Direct People

První zkušenosti po studiu komerční komunikace na VŠE jsem nabíral v realitní kanceláři Svoboda Williams, kde jsem měl na starosti marketing pro ruský trh a sales zaměřený na ruskou klientelu. Zároveň jsem získal velký přehled o tom, jak fungují rezidenční, komerční a investiční realitní trhy v Praze, což se mi hodilo i v další práci pro inovační byznys laboratoř Creative Dock.

Pracoval jsem na zajímavých projektech a start-upech pro největší banky v ČR, ale po dvou letech jsem cítil, že je čas na změnu. Chtěl jsem do Direct People – společnosti, kterou jsem považoval za nejlepší na trhu. Nejvíce mě lákal zdejší přístup k inovacím a způsob, jakým je objevovat. A tak jsem Direct People oslovil. A i když aktuálně nikoho nehledali, klaplo to.

Projekty, které mě bavily

Jedním z prvních projektů, který jsem v Direct People vedl a z velké části i uskutečnil, byli Top Expats. Vymysleli jsme, jak nabízet českým firmám do zaměstnaneckého poměru IT odborníky a později i zubaře a lékaře z Ruska. Měl jsem na starosti celý projekt: od náboru lidí, IT, obchodu, tvorby webu a CRM až po traffic management všech oblastí projektu.

Pro O2 jsme zase vymýšleli, jak by placená televize mohla proniknout na trh, na němž je 80 % lidí spokojeno s televizí, která je dostupná zdarma. Vytvořili jsme unikátní řešení a teď už jen zbývá realizace na straně O2 TV.

Pár slov o mně

Nesnáším zajeté koleje a mou přirozeností je hledat nové cesty, způsoby, jak dělat věci lépe a efektivněji, což se mi občas vrací v divných pohledech od lidí, kteří to nemají vždy rádi.

Do budoucna bych chtěl zůstat v inovacích a bavit se tím, co dělám, tedy dělat to, co mě baví.

Jsem milovníkem vodních sportů, jak těch nad vodou, tak těch pod vodou, i když trochu paradoxně nesnáším plavání, protože je to hrozná nuda. :)