Direct People - Eva Engelová Direct People - Eva Engelová

Eva Engelová Retail Projects Customer Care

V Direct People mám na starosti administrativu a zákaznickou péči na projektu Levná tramvajenka. S klienty řeším vše, co je trápí. Jsme pro ně k dispozici na telefonu, e-mailu i na chatu. Mám za sebou šest let práce v call centru, kde se člověk o komunikaci naučí opravdu vše.

Moje cesta do Direct People

Už během studií veřejné správy a regionálního rozvoje na České zemědělské univerzitě jsem pracovala pro externí call centrum Vodafonu, které později přešlo pod Bohemia Energy. Působila jsem v back officu na různých pozicích a ve firmě jsem nakonec zůstala šest let.

Když jsem se začala rozhlížet, kam dál, přišla nabídka z Direct People. I když jsem člověk, který vše zvažuje a promýšlí, zde jsem neváhala ani minutu. Užívám si komunikaci s klienty a mám radost, když jsou spokojení. Na rozdíl od externího call centra, kde jsme měli miliony zákazníků a každý kontakt byl svým způsobem anonymní, tady mě baví, že mohu budovat s klienty vztahy.

Projekt, který mě bavil

Práce pro externí call centrum, které v době, kdy jsem tam působila, změnilo vlastníka, byla v podstatě řada nikdy nekončících projektů. Některé přinesly kýžený výsledek, některé ne, ale pro mne to byla vždy dobrá škola. Výbornou zkušeností byla i účast v talent programu, kde jsme cíleně pracovali na osobním rozvoji.

Pár slov o mně

Jsem klidná a dokážu si udržet cool nadhled i v situacích, kdy mají jiní nervy na pochodu. Snadno vplouvám do nových věcí a v podstatě pro mne není nic problém se naučit.

Volný čas věnuju vzdělávání, četbě a cvičení – chodím do fit centra a snažím se vylepšit fyzičku. Jsem fanda do IT, a tak navštěvuji kurzy, kde se učím kódovat, programovat a dělat webdesign.

Obdivuji lidi, co mají přirozenou autoritu, jsou opravdovými lídry a inspirací pro své okolí. Zhlédla jsem se ve svém tátovi, který celý život v něčem podnikal a nikdy mu nedošla energie vrhat se do nových věcí. A tak mým snem je mít někdy také nějaký vlastní projekt.