Direct People - Kristýna Dolejšová Direct People - Kristýna Dolejšová

Kristýna Dolejšová Operations Manager

Vedu projekt Levná tramvajenka – jsem projektová manažerka a šéfka operations a zákaznického servisu. Starám se o právní záležitosti, IT, marketing, testování a tým lidí, kteří se na projektu podílejí. Vymyslela jsem celý proces péče o zákazníky a dohlížím na to, aby se se zákazníky komunikovalo profesionálně a mile.

Moje cesta do Direct People

Po maturitě na gymnáziu Jana Nerudy jsem šla studovat adiktologii na Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Už na škole mi došlo, že při práci s drogově závislými mi budou chybět výrazné pozitivní výsledky.

A tak jsem se rozhodla zkusit stáž v oboru, který jsem sice nestudovala, ale odmala mě bavil a dodnes velmi baví – totiž v módě. Stala jsem se pomocnou stylistkou v časopise InStyle a pak si našla místo módní redaktorky v Blesku pro ženy. Ale nebylo to ono, tak jsem ve zkušební době odešla a nastoupila do módního řetězce Zara.

Po necelých dvou letech jsem si uvědomila, že mě to sice baví, ale že chci i trochu žít. Skončila jsem a začala se rozhlížet po jiném zaměstnání. Došlo mi, že víc než pracovat v oblasti módy, chci zajímavou práci v inspirativním prostředí a s fajn lidmi.

A shodou okolností v té době Direct People hledali člověka do týmu. Moje máma, která kdysi pracovala se zakladateli Direct People, mi na ně dala ta nejlepší doporučení. A jsem ráda, že to vyšlo, protože jsem tady opravdu nadšená. Pracuje tady spousta chytrých a zkušených lidí, a to mě baví. Mým cílem je naučit se od nich co nejvíc a být skvělým innovation designerem. A i když jsem dostala nabídku na pozici snů, zůstala jsem, protože Direct People přesně splňuje to, co od práce teď čekám.

Projekt, který mě bavil

Největší školou života byla práce v módním řetězci Zara. Jako deputy manager, jímž jsem se stala po půl roce, kdy jsem si vyzkoušela nejrůznější pozice včetně prodavačky, jsem začala být odpovědná za prodeje, strategii, vizuální vzhled prodejny, zákaznický servis i reporting. Byla jsem téměř pořád v práci, ale nelituju, protože jsem se naučila spoustu věcí, z kterých čerpám dodnes.

Pár slov o mně

Velmi rychle se učím a moje okolí si myslí, že jsem hyperaktivní. Ale pokud jsem nevytížená, začnu se brzy nudit a pomýšlet na změnu. Jsem náročná na sebe i jiné. Miluju procesy, řád, dobře odvedenou práci, takže pokud mám být pod něčím podepsaná, musí to to být perfektní.

Móda je můj život, a tak bych se jí v budoucnu chtěla v nějaké podobě stále věnovat. Sleduji inspirativní osobnosti, trendy a vůbec vše, co s tímto světem souvisí. Baví mě seriály a filmy, kérky a hudba. A miluju zvířata, hlavně ta chlupatá, s nimiž zaručeně vždy zažiju momenty čisté, bezprostřední lásky.