Direct People - Kristýna Lipenská Direct People - Kristýna Lipenská

Kristýna Lipenská Graphic Designer

V Direct People jsem skoro od začátku a stále mě to naplňuje. Baví mě být u toho, jak firma roste a dospívá, protože s ní profesně rostu i já. Moje práce je neuvěřitelně různorodá, takže nuda mi určitě nehrozí. Jsem odpovědná za vizuální prezentaci Direct People a většiny klientských projektů. Jsem také autorkou inovativní ručně malované výzdoby našich kanceláří. Takže pokud jste u nás ještě nebyli, udělejte si cestu.

Moje cesta do Direct People

Vystudovala jsem Arts Management na Vysoké škole ekonomické. Do Direct People, kam jsem nastoupila ještě během studií, jsem se dostala v podstatě náhodou. Na veletrhu pracovních příležitostí jsem odevzdala své CV a to se různými cestami dostalo až do Direct People, odkud se mi ozvali. Ta energie a svoboda, která z firmy dýchala, byla pro mou kreativní duši neodolatelná, takže jsme si plácli.

Projekty, které mě bavily

Projekty týkající se innovation mind jsou pro mě srdeční záležitostí. Je to pokaždé velmi komplexní, různorodý a kreativní práce, při níž se člověk mnoho naučí. Projekty totiž obvykle zahrnují vše od interní grafické prezentace přes tvorbu logomanuálu až po výzdobu klientských kanceláří.

Výborná byla i zkušenost s tvorbou tzv. pixel perfect grafiky jednoho internetového bankovnictví.

Pár slov o mně

Grafika je můj život a mojí jedinou ambicí je neustále posouvat hranice toho, co umím. Chci držet krok s tím, co se v grafice a vizuální prezentaci děje. Jsem spolehlivá a myslím, že se mi i daří dobře chápat představy mých kolegů i klientů a ty pak kreativně ztvárňovat.

A co volný čas? Vždy jsem tíhla k výtvarnému světu a odmalička jsem tancovala. Dřív jsem tancovala profesionálně standardní tance, ty byly mojí ohromnou vášní. Dnes už tančím jen pro radost převážně latinskoamerické tance. Hrála jsem také na několik nástrojů, v poslední době se snažím najít si čas alespoň na můj nejoblíbenější nástroj – saxofon.