Direct People - Lenka Matějková Direct People - Lenka Matějková

Lenka Matějková Retail Projects Customer Care

V Direct People mám na starosti zákaznický servis projektu Levná tramvajenka. Klientům radím a pomáhám s administrativou od objednávek až po ukončení smlouvy. Komunikace s uživateli a péče o ně mě baví: vždy jsem ráda, když jsou spokojení s tím, jak jim pomůžu vyřešit jejich situaci.

Moje cesta do Direct People

Vystudovala jsem střední ekonomickou školu a po maturitě jsem nastoupila do rodinné cestovní kanceláře. Když jsem se po letech, po skončení mateřské dovolené, rozhlížela, co dál, narazila jsem na inzerát Direct People a nabízená pozice se mi zdála jako ideální. Zaujala mě flexibilní pracovní doba, líbilo se mi příjemné pracovní prostředí a těšila jsem se na práci v moc fajn kolektivu.

Projekt, který mě bavil

Asi nejlepší zkušeností, kterou jsem kdy zažila, bylo téměř deset let strávených v cestovní kanceláři mého otce. Za takovou dobu se člověk dostane k řadě odlišných úkolů a hodně se naučí. Nejvíc mě ale bavilo vytváření kalkulací zájezdů nebo zavádění pojištění proti úpadku a řešení jeho dopadu na vztahy s klienty. Rovněž jsem se podílela na tvorbě systému komunikace s klienty, na jejich retenci a budování věrnostního programu.

Pár slov o mně

Jsem spolehlivá a pečlivá a vždy dělám maximum pro to, aby bylo vše včas a v perfektní kvalitě. Neustále se učím, jak lépe komunikovat s klienty, a to i v krizových situacích. A snažím se být milá a vstřícná i v situacích, kdy musím být zároveň asertivní.

Nejvíc času trávím se svými holčičkami. Být s dětmi je velmi inspirativní. Dodává mi to energii a opravdový pocit štěstí. Trochu zahradničím, věnuji se pilates a fit dance. A v mládí jsem veslovala.