Direct People - Michaela Šimková Direct People - Michaela Šimková

Michaela Šimková Retail Projects Customer Care

V Direct People mám na starosti administrativu a zákaznickou péči v projektu Levná tramvajenka. S klienty na telefonu, po mailu i na chatu řeším vše, s čím si nevědí rady. Někdy dokonce i to, co se Levné tramvajenky vůbec netýká :-) a baví mě to. Jsem loajální, komunikativní a dle některých jsem workoholik. Vše, co dělám, musí být perfektní.

Moje cesta do Direct People

Vystudovala jsem střední odbornou školu managementu a služeb. Po škole jsem nastoupila jako recepční v administrativní budově, kde sídlí i Direct People. Musím říci, že práce na recepci je velká škola komunikace i trénink řešení nejrůznějších problémů. Jsem velmi pozitivní a neustále dobře naladěná a díky tomu si mě myslím všimli i lidé v Direct People. A když hledali člověka do týmu zákaznického servisu, oslovili mě s nabídkou spolupráce. Pro mě je to práce snů – je tady skvělý kolektiv i zajímavá práce, takže bych neměnila.

Pár slov o mně

Jsem mámou čtyřletého synka, takže je to především on, kdo určuje, jakým způsob trávím volný čas. Jediným mým koníčkem, na který mi zbývá někdy čas, je hokej. Jsem fanynkou Sparty, a tak jsem vždy nadšená, když se dostanu na jejich zápas.