Direct People - Petr Chreno Direct People - Petr Chreno

Petr Chreno Junior Innovation Designer

Rád při řešení problémů propojuji kreativitu, dívám se na problémy jinak a hledám detaily a spojitosti, které ostatní nevidí. Propojuji nevšední věci tak, aby výsledek potěšil klienta a byl efektivní. V Direct People se aktuálně podílím na několika projektech, kde se snažím jít pod povrch dané problematiky a najít neokoukaná řešení.

Moje cesta do Direct People

Už během studia na Vysoké škole ekonomické jsme se s týmem spolužáků účastnili nejrůznějších soutěží v oblasti poradenství. V podnikatelském akcelerátoru xPORT jsme třeba řešili projekt zaměřený na inovativní způsob bydlení. Podobným projektům jsem se věnoval i během půlročního studia v Hongkongu. Postupem času jsem zjistil, že mě srdce skutečně táhne k vytváření a realizaci inovací, kde můžu využít svoje kreativní myšlení k řešení reálných problémů. A to je přesně to, co v Direct People děláme.

Projekty, které mě bavily

Jedna ze zkušeností, které si cením nejvíce, je právě soutěž Solve it firmy McKinsey, kde jsme měli za úkol zvýšit objem online fundraisingu konkrétní neziskové organizace. Díky tomuto zadání jsem zároveň zjistil, že projekty mě těší o to více, pokud mají nějaký další rozměr. Proto bych se v budoucnu rád ve své práci věnoval třeba oblasti vzdělávání.

V současnosti mě baví práce na projektu pro jednoho našeho klienta, kde se snažíme netradičně propojit odvětví telekomunikace a energetického průmyslu, což je velká výzva pro mou kreativitu a neskutečně zajímavá práce.

Pár slov o mně

Ve volném čase nejradši utíkám do hor a džungle. Mám za sebou třeba výstup na Kilimandžáro a na sopku Mount Meru v Tanzánii nebo objevování pralesů v Kostarice. A jak podle mě vypadá ideální výšlap na horu? Je dost náročné se tam dostat, ale člověk tam nemůže přijít o život. Nejsou tam žádní lidé a jdu tam s někým, koho mám rád.

Kontaktujte mě.