Direct People - Terezie Behenská Direct People - Terezie Behenská

Terezie Behenská Office Manager

Říká se o mně, že umím zorganizovat kde co – a ještě se u toho usmívám. V Direct People dohlížím na to, aby byl ve všem pořádek. Nejčastěji zapisuji faktury, dělám reporty a věnuji se kancelářské práci. Zároveň jsem ta, na kterou se kolegové obrací, když je potřeba zařídit dárky pro klienty, vybrat ten správný catering na nějakou akci nebo třeba zařídit ubytování pro interní teambuilding.

Moje cesta do Direct People

Vždycky mě bavila komunikace. V minulosti jsem pracovala třeba v zákaznické podpoře webového portálu skrz.cz. Tam jsem se toho naučila spoustu o komunikaci, časem mi ale práce začala připadat až příliš monotónní. V další ze svých pracovních zkušeností jsem coby L’Oréal make-up artist jezdila po prodejnách, líčila zákaznice a nabízela produkty. Touto prací jsem se zase přiblížila svému velkému koníčku – líčení a kosmetice. Stále to ale nebylo ono. Ideální kombinaci práce s lidmi a využití své kreativity a akčnosti jsem našla až v Direct People. Tady se totiž člověk nenudí a každý den ho něco překvapí, a to mě baví.

Projekty, které mě bavily

Každý z projektů, na kterých jsem se kdy podílela, mi něco dal. Někde jsem si procvičila empatii a komunikaci, někde zase flexibilitu a schopnost zařídit skoro nemožné. Nejvíc mě ale těší, když se mi povede odhadnout, co lidem udělá radost a co jim vykouzlí úsměv na tváři.

Pár slov o mně

Kdybych měla vybrat vlastnosti, která mě definují, je to určitě otevřenost a pozitivní přístup. Ve volném čase mě baví líčení ostatních i sebe sama, kde můžu uplatnit svou kreativitu. Také se poslední dobou věnuji józe, ta mi čistí hlavu a udržuje rovnou páteř. A mým tajným snem je mít vlastní značku péče o pleť.

S tímto koníčkem ale úplně nekoresponduje ten druhý, tedy cestování s batohem a chození. Loni jsem absolvovala pěší pouť do Santiaga de Compostela, kde mi v batohu moc prostoru na kosmetiku nezbylo. V budoucnu bych něco podobného určitě ráda zopakovala. Třeba v podobě výletu do Kambodži, kde bych chtěla kromě chození i učit děti anglicky.

Kontaktujte mě.