Direct People - Zuzana Ehrlichová Direct People - Zuzana Ehrlichová

Zuzana Ehrlichová Junior Innovation Designer

Ráda převádím myšlenky a nápady v realitu. Díky studiu sociologie umím kvantifikovat lidské potřeby a baví mě sbírat nápady a testovat, který má největší smysl a bude nejlepším řešením pro daný projekt. Líbí se mi, že v Direct People přesně na toto klademe důraz.

Moje cesta do Direct People

Během studia se mi podařilo několikrát vyjet do zahraničí, což mi pomohlo v rozhodování, čemu se chci věnovat. Strávila jsem nějaký čas i ve výzkumných agenturách, třeba v agentuře Behavio, kde jsem se naučila mnoho o testování. Zkusila jsem si i práci v různých start-upech nebo v analytickém oddělení České televize. Po všech těchto zkušenostech jsem přišla na to, že chci být součástí celého tvůrčího procesu a produkty či služby vytvářet od začátku.

Projekty, které mě bavily

Nejvíc jsem se určitě naučila na projektech během studia v Nizozemí, kde se hodně věnují marketingovým výzkumům. Fascinoval mě jejich neskutečně inovativní přístup k věcem a to, že vždy chtěli najít vlastní lepší řešení. I proto jsem nakonec zamířila do Direct People, kde funguje podobný přístup.

Bavila mě i práce přímo pro naši katedru, kdy jsme vytvářeli platformu pro zjednodušení výjezdů do zahraničí a rozšiřovali působení studentského spolku. Obecně mám ke školství a vzdělávání blízko a ráda bych se v rámci některého z budoucích projektů k této oblasti ještě vrátila.

 

Pár slov o mně

Přátelé o mně říkají, že mám ráda „strukturovanou zábavu“, čemuž se smějeme, ale je to tak. Jsem docela akční, ale moje obliba realizování věcí ve skutečnost se neobejde bez struktury a plánování.

Ve volném čase mě baví malování nebo hraní divadla. Mojí nejoblíbenější rolí byla Alenka v říši divů, která přišla chvíli po tom, co jsem se přistěhovala do Prahy. Tehdy jsem věděla naprosto přesně, jak se cítila. Taky ráda chodím na jógu, což je asi jeden z mála momentů, kdy se úplně zklidním a vyčistím si hlavu.

Kontaktujte mě.